Sídlo firmy,
provozovna:


Semtín 100
535 33 Pardubice

Areál Napa Trucks
- detailní mapa
Kontakty:

tel.,fax.: 466 304 349 mob.:     602 406 077 mob.:     602 455 405 radekn@ariston-sro.cz
Počet přístupů:


TOPlist

Metalické trasy
Nabízíme komplexní služby
při instalaci metalických tras - strukturovaných kabeláží.

Jsme certifikovaným partnerem firmy Brand-Rex, což nám umožnuje poskytovat 25-letou záruku
na instalace systému MilleniuM.


Každý moderní kabelážní systém bude muset splňovat požadavky gigabitových sítí, přenosu analogového i digitálního videa a hlasových služeb, ale také bezdrátových spojovacích uzlů a automatizačních systémů moderních budov.

Z tohoto důvodu musí dnešní IT/IS manažeři při plánování rekonstrukcí starších a instalacích nových sítí zvažovat mnoho závažných faktorů. Nový kabelážní systém, který vyhovuje zmíněným požadavkům vyrábí společnost Brand-Rex s označením MillenniuM. V uplynulém desetiletí si Brand-Rex udržel místo mezi třemi nejvýznamnějšími dodavateli kabelážních systémů. Klíčem k tomuto úspěchu byla důvěra zákazníků k produktům rodiny MillenniuM.


Metalické systémy MillenniuM - GigaPlus:Manažeři počítačových sítí se dožadují stále vyšší a vyšší propustnosti sítě, aby mohli zavádět systémy, které podporují nejen obvyklé softwarové produkty, ale také multimédia, desktop publishing, video konference a přehrávání videoprogramů. Proto musí být neustále zvětšována šířka pásma přenosového kanálu, aby bylo možné implementovat protokoly, jako např. gigabitový Ethernet.

GigaPlus je technicky propracovaný kabelážní systém kategorie 5 - bezpečný, flexibilní, cenově dostupný - pro dnešní požadavky gigabitových sítí. Byl konstruován s ohledem na rozšíření propustnosti cesty hub - PC. Obsahuje prvky nestíněné (UTP) i stíněné (FTP a S-FTP) spolu s variantami spojovacích konektorů LSA a 110. Kvůli zajištění konzistence přenosové cesty systém obsahuje rovněž nabídku vysoce kvalitních patchkordů. Systém nabízí flexibilní, cenově dostupné řešení současných požadavků na vybudování metalické komunikační trasy.

Metalické systémy MillenniuM - Cat6Plus:Dvojnásobná propustnost ve srovnání s kategoriemi 5/5e.

CAT6Plus je ve své kategorii nejlepším kabelážním systémem, se zaručenou zpětnou kompatibilitou s předcházejícími systémy třídy D, CAT5 a CAT5e. Poskytuje optimální výkon pro současné i budoucí požadavky.

Chtějí-li dnešní IT/IS manažeři držet krok s nejnovějším technickým vývojem, musejí při modernizaci stávajících sítí, popř. plánování nových, zvažovat celou řadu závažných otázek. Praxe potvrzuje, že od konce 80. let se rychlost přenosu dat ke koncovému uživateli zvyšuje každých pět let o jeden řád – z 10 Mb/s na 100Mb/s, ze 100Mb/s na 1Gb/s atd. Ačkoliv se zároveň zdokonalují algoritmy komprese dat, zdá se, že ani kategorie 5e nebude stačit podobnému tempu. Z hlediska těchto skutečností je vývoj 200MHz (se specifikací pro 250MHz) mezinárodního standardu ClassE/Category6 a odpovídajících produktů správně načasovaný.

Díky intenzivnímu výzkumu a vývoji nových produktů Brand-Rex poskytuje svým zákazníkům nová řešení, čímž jim poskytuje technologickou výhodu a záruku, že jejich kabelážní systém bude vyhovovat stále rostoucím komunikačním požadavkům. CAT6Plus, nejmodernější kabelážní systém programu MillenniuM, dosahuje více než dvojnásobné propustnosti komunikačního kanálu při srovnání s kategoriemi 5 a 5e.