Sídlo firmy,
provozovna:


Semtín 100
535 33 Pardubice

Areál Napa Trucks
- detailní mapa
Kontakty:

tel.,fax.: 466 304 349 mob.:     602 406 077 mob.:     602 455 405 radekn@ariston-sro.cz
Počet přístupů:


TOPlist

Rozvaděče TRITONNedílnou součástí káždé strukturované kabeláže jsou
19" rozvaděče TRITON.

Naše firma používá produkty firmy Triton, v naší nabídce naleznete jak nástěnné tak i stojanové rozvaděče TRITON a samozřejmě bohatou škálu příslušenství ... .


Výrobním programem datových rozvaděčů se prolínají dvě základní myšlenky. První ideou je maximálně vyhovět technickým požadavkům technologií pro přenos informací, kde je nutné respektovat velice rychlý technický rozvoj. Druhou ideou je dosažení dokonalého esteticky vyváženého produktu, který svým vzhledem pomůže dotvořit příjemné, harmonicky vyvážené prostředí. Obsáhlý výrobní program je složen z několika základních řad nástěnných i stojanových rozvaděčů a jejich doplňků. Jednotlivé řady skříní jsou dále členěny podle velikostních modifikací.


Stojanové rozvaděče TRITON:vyrábí se v typových řadách Gama, Delta S, Octagon a Sigma. Z uvedených řad lze vybrat vhodný produkt pro libovolnou aplikaci.

Gama: Velmi dobře konfigurovatelné rozvaděče. Skříň může být rozdělena na několik sekcí, jednotlivé sekce mohou mít rozdílnou montážní šířku, např. 19“ a 21“. Pro úsporu místa při transportu lze rozvaděč složit.

Delta S: Celosvařovaná, robustní konstrukce a kvalitní dílenské zpracování naší vlajkové lodi vyhoví prakticky každé aplikaci. Systém Flex Frame, děrovaný rám....

Octagon: Netradičně řešený rozvaděč s osmiúhelníkovým půdorysem. Vnitřní rám je otočný, a proto má obsluha snadný přístup ke všem vnitřním komponentům i v omezených prostorových podmínkách. Speciální příslušenství umožňuje využít volné místo v rozích skříně.

Sigma: Jednoduché rozvaděče, které lze transportovat a skladovat ve složené podobě. Všechny postranní kryty jsou lehce odnímatelné, což usnadňuje přístup k vnitřku rozvaděče.


Nástěnné rozvaděče TRITON:Nástěnné rozvaděče se vyrábějí ve čtyřech základních modifikacích:

  • E-Box - s unikátní konstrukcí vysoce flexibilního rozvaděče
  • nedělené rozvaděče v hloubkách 400 a 500 mm
  • dělené rozvaděče v hloubce 200 a 500 mm
  • 10"rozvaděče určené především pro malé kanceláře a domácí použítí

Příslušenství:FO boxy, Police Cable management, Ventilace, dummy_holder, Nosné lyžiny, Záslepky, Průchodky, Osvětlovací jednotky, Rozvody 220V, Zámky, Kolečka, Zemnící lišta, M. sada M6